Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Binkowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

519 000 zł62 m² 8 370,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Środa Wielkopolska ul. Dąbrowskiego 43 a , praktyczne centrum Środy trzy niezależne pokoje po generalnym remoncie! 62 m2 , II p w niskim bloku , balkon , piwnica 15 m2 całość gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł163,48 m² 5 199,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy bliźniak po generalnym remoncie 163 m Gostyń, ul. Wrocławska Marzysz o przestronnym, eleganckim domu gotowym do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 660 zł41,96 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Gostynia! Jest to I etap budowy Osiedla Wichrowa Park. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

222 456 zł744 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój oraz chcesz zamieszkać w miejscu, gdzie czas zdaje się płynąć wolniej, działka położona w Sowinkach w gminie Mosina będzie dla Ciebie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Krzywiń

Krzywiń(Binkowo + 22 km)

485 000 zł126,60 m² 3 830,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:811 m²

Parter: salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka, kotłownia, wc, garaż w bryle budynku. Standard wykończenia: ściany - porotherm; podłogi - wylewka; okna - pcv z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł880 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę wymarzonego domu to nasza oferta może być dla Państwa doskonałym wyborem. Na ten moment w naszej ofercie pozostała już ostatnia działka. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej o pow. 140 mkw (użytkowa- bez garażu 120mkw) na działce o pow. 286 mkw. Nieruchomość zlokalizowana w Śremie, przy ul. Skłodowskiej-.

Szczegóły ogłoszenia

207 675 zł923 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji dla kupującego,całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działki gruntu z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

2 228 000 zł3 653 m² 609,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trójka Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną + część przeznaczona na zieleń urządzoną o łącznej powierzchni 3 653 m2 położoną nad samym jeziorem w malowniczej, cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Drzonek

Drzonek(Binkowo + 5 km)

2 900 000 zł240 m² 12 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 088 m²

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w Drzonku - w miejscu, które łączy spokój natury z doskonałym dostępem do infrastruktury. Dom został zaprojektowany i wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Binkowo

Binkowo,wielkopolskie

120 000 zł12 087 m² 9,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, do nabycia mają Państwo dwa stawy hodowlane na działce rolnej. Stawy mają powierzchnię ok 40 arów (2000 m2 każdy z nich). Głębokość od 1,5 m z przodu, do 1 metra.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij